Як «рішали» від Київради Ярошенко та Кримчак лобіювали інтереси Компанії «РОСТОК» – власності родини Масолів.

23.06.2017 ПАТ «УКР/ІН/КОМ» як набувач усіх прав та обов’язків ПАТ «Укрінбанк» на підставі ст. 37 Закону України «Про іпотеку» та п.п. 6.2 та 6.3 Іпотечного договору від 15.12.2008, укладеного між банком і  ПАТ «Компанія Росток», намагався офіційно реалізувати своє право на повернення частини кредитної заборгованості, що складає 350 млн. гривень шляхом набуття права власності на заставлене майно (нежитлові приміщення) боржника за адресою: м. Київ, бул. В. Гавела (І. Лепсе), 4, корпус 1.

23.06.2017 о 18.20 після внесення відповідного запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно представники ПАТ «УКР/ІН/КОМ» прибули до приміщень ПАТ «Компанія Росток» за адресою: м. Київ, бул. В. Гавела (І. Лепсе), 4, корпус 1.

Втім, представникам ПАТ «УКР/ІН/КОМ» перешкоджали два депутати Київради від фракції «Єдність» Ярошенко Роман Валерійович та Кримчак Сергій Олександрович, які не пояснивши свій статус і мету «візиту», використовуючи нецензурну лексику, вдалися до штурханини та погроз.

Крім того, депутати одразу почали керувати діями представників поліції: Ярошенко зателефонував одному з керівників Головного управління Національної поліції у м. Києві, попросив втрутитися у ситуацію, погрожуючи своїми зв’язками.    

«Дії Ярошенка та Кримчака можна пояснити виключно лобіюванням інтересів родини Ігоря Масола, кінцевого бенефіціара  ПАТ «Компанія Росток», – коментують ситуацію в юридичній службі ПАТ «УКР/ІН/КОМ». – Адже Кримчак – чоловік дочки Ігоря Масола, Дарії. Поведінка депутата Кримчака, яку він не соромлячись продемонстрував перед представниками ПАТ «УКР/ІН/КОМ», зовсім  не відповідає цінностям, які він декларує на своєму сайті як депутат Київради: боротьба із свавіллям правоохоронних органів, чесність та порядність».

Як повідомили у ПАТ «УКР/ІН/КОМ», ПАТ «Компанія Росток» з 2009 року ігнорує законні вимоги банку про повернення боргу в сумі 350 млн. гривень, що складає близько 25 % зобов’язань банку перед своїми вкладниками. Реалізація ПАТ «УКР/ІН/КОМ» прав іпотекодержателя щодо нежитлових приміщень ПАТ «Компанія Росток» є частиною послідовної політики компанії щодо якнайшвидшого повернення депозитних вкладів.

2 комментария

  1. Одні кровососи при владі…. жирують, а простий народ не може отримати свої вкладені кошти із-за них…а деякі незаконно відбирають банки і тікають подалі від відповідальності. Президента взагалі нема в державі, якщо він закриває на все очі, в т.ч. на війну що вбаває український народ. Гнати в шию поскоріше…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *