«Тітушки» – вагомий «аргумент» у переговорному процесі за участю депутата Київради Сергія Кримчака.

Протистояння між ПАТ «УКР/ІН/КОМ» як набувача усіх прав та обов’язків ПАТ «УКРІНБАНК» та ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК» щодо набуття права власності на об’єкт нерухомого майна за адресою: м. Київ, бул. В. Гавела (І. Лепсе), 4-А, корпус 1 триває.
Нагадаємо, ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК» з 2009 року ігнорує законні вимоги банку про повернення боргу в сумі 350 млн. гривень.
14.07.2017 ПАТ «УКР/ІН/КОМ» на підставі ст. 37 Закону України «Про іпотеку» та п.п. 6.2 та 6.3 Іпотечного договору від 15.12.2008, укладеного між банком і ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК», реалізував своє право на повернення частини кредитної заборгованості, що складає 350 млн. гривень шляхом набуття права власності на заставлене майно (нежитлові приміщення) боржника, а саме Бізнес-центр «ДІАМАНТ».
Незважаючи на законність вимог та прозорість юридичних процедур з боку ПАТ «УКР/ІН/КОМ» щодо реалізації прав іпотекодержателя, ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК» продовжує чинити перешкоди у володінні майном законному власникові.
За інформацією прес-служби, 31.08.2017 представники законного власника ПАТ «УКР/ІН/КОМ» прибули до ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК» пред’явити керівництву компанії документи на право власності на нерухоме майно. Нажаль, розмови в правовому полі не склалося. Новим епізодом протистояння кредитора та боржника стало нанесення тілесних ушкоджень представникові ПАТ «УКР/ІН/КОМ» із «підключенням» до переговорного процесу «тітушок».
Натомість, за півгодини після прибуття представників банку за викликом керівництва ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК» з’явилися «тітушки» – хлопці спортивної статури, функціональні обов’язки яких добре відомі ще з часів Євромайдану, які побили та виштовхали з приміщення будівлі представників банку. При цьому одному із співробітників банку були нанесені тілесні ушкодження, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 КК України № 12017100090009925. Наразі триває слідство.
Описані вище дії свідчать лише про одне: демократичні цінності та правова держава, яких так прагне депутат Київради Кримчак С. у своїх меседжах, є лише фіговим листком справжніх намірів молодого політика – захист незаконних майнових інтересів сім’ї Масолів будь-якими, в т.ч., й протиправними методами.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *